Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine Navitel R1000, e zezë

Kodi i produktit:
258843
Aspekt 16:9:
Lansuar më:
5. 4. 2019
Shtrirja maksimale °:
165
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një videokamerë me cilësi të lartë të dizajnit të shquar futuristik që do të sigurojë që ju të mos humbisni një moment të vetëm para automjetit tuaj, por edhe brenda tij. Është një kamerë që shquhet jo vetëm për dizajnin dhe besueshmërinë e saj, por edhe për pajisjet e saj funksionale. Kamera regjistron Full HD në 30 korniza për sekondë. Me kualitet Full HD, mund t'i njohësh lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e tjera të automjeteve, fytyrat e karaktereve, shenjat rrugore dhe më shumë, në mënyrë që të përdorësh të gjitha pamjet tuaja si dëshmi në çdo kohë. Natyrisht, këndi i gjerë i shikimit prej 165 ° siguron që kurrë të mos humbisni asnjë veprim përpara automjetit tuaj, dhe në një zonë të gjerë nga drejtimi i kundërt me veprimin në trotuarin ngjitur. Senzori G zbulon drejtimin e makinës tuaj dhe mund të mbyllë menjëherë një regjistrim në rast të një goditjeje, frenimi të papritur ose ngritjeje të makinës. Poashtu, me Time loop ju nuk keni pse të shqetësoheni për hapësirën në kartën tuaj të memories. Kamera gjithmonë luan regjistrimin më të azhurnuar kur karta është e plotë. Gjithashtu, modaliteti i parkimit do ta mbajë makinën tuaj të sigurt. Kamera është në modalitet të gatishmërisë dhe fillon regjistrimin kur zbulon lëvizjen ose ndikimin. Kështu, ju gjithmonë do të dini se çfarë po ndodh në makinën tuaj. Kamera mbështet Wi-Fi, formatin video Mp4 dhe formatin e imazhit JPG. Kamera ka bateri 180 mAh 3.7 V. Dimensionet e saj janë 4.8 x 4.8 x 8.2 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD:
1.2
EAN:
8594181740494
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVIR1000
Lansuar më:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
48 x 48 x 82
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
165
Teknologjia:
Mini USB 2.0, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE