Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine Navitel R600 Quad HD, e zezë

Kodi i produktit:
258844
Aspekt 16:9:
Lansuar më:
5. 4. 2019
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
2560 x 1440 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një videokamerë me cilësi të lartë të dizajnit të shquar futuristik që do të sigurojë që ju të mos humbisni një moment të vetëm para automjetit tuaj, por edhe brenda tij. Është një kamerë që shquhet jo vetëm për dizajnin dhe besueshmërinë e saj, por edhe për pajisjet e saj funksionale. Kamera ka një ekran 2 " TN dhe regjistron në Full HD. Me kualitet Full HD, mund t'i njohësh lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e tjera të automjeteve, fytyrat e karaktereve, shenjat rrugore dhe më shumë, në mënyrë që të përdorësh të gjitha pamjet tuaja si dëshmi në çdo kohë. Natyrisht, këndi i gjerë i shikimit prej 170 ° siguron që kurrë të mos humbisni asnjë veprim përpara automjetit tuaj, dhe në një zonë të gjerë nga drejtimi i kundërt me veprimin në trotuarin ngjitur. Senzori G zbulon drejtimin e makinës tuaj dhe mund të mbyllë menjëherë një regjistrim në rast të një goditjeje, frenimi të papritur ose ngritjeje të makinës. Poashtu, me Time loop ju nuk keni pse të shqetësoheni për hapësirën në kartën tuaj të memories. Kamera gjithmonë luan regjistrimin më të azhurnuar kur karta është e plotë. Gjithashtu, modaliteti i parkimit do ta mbajë makinën tuaj të sigurt. Kamera është në modalitet të gatishmërisë dhe fillon regjistrimin kur zbulon lëvizjen ose ndikimin. Kështu, ju gjithmonë do të dini se çfarë po ndodh në makinën tuaj. Kamera mbështet formatin video Mp4 dhe formatin e imazhit JPG. Ajo ka hapësirë për kartë Micro SD me kapacitet deri në 256 GB. Kamera ka bateri Li-Pol 180 mAh 3.7 V (x2) dhe dimensionet e saj janë 54 x 51 x 32 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD:
2
EAN:
8594181740753
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
256
Kodi:
CAMNAVIMR600QHD
Lansuar më:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
54 x 51 x 32
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
2560 x 1440 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Teknologjia:
Mini USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE