Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë me GPS Mio MiVue C570

Kodi i produktit:
262120
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Teknologjia:
Mini USB
Shtrirja maksimale °:
150
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë regjistron udhëtimin tuaj në rezolucion FULL HD. Mund të instalohet lehtësisht në xhamin e përparmë të makinës. Ka ekran 2'' dhe kënd shikimi 150 °, aperturë F 1.8 dhe kapacitet 128 GB në formatin MP4. Ka poashtu sensos CMOS, bateri 240 mAh, sensor tre-shtresor G, modul GPS dhe opsion fotografie. Përmasat e saj janë 37.7 x 61 x 54 mm dhe peshon 67.5 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Aspekt 169:
Besueshmëria:
97 %
Diagonalja e panelit LCD:
2
EAN:
5420027528007
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
128
Kodi:
5415N6090018
Lansuar:
3. 6. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
61 x 54 x 37,7
Pesha g:
67.5
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
150
Teknologjia:
Mini USB
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE