Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Navitel MR150 NV, për makinë

Kodi i produktit:
275498
Aspekt 169:
Lansuar:
14. 11. 2019
Shtrirja maksimale °:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë ka bateri të integruar Li-Pol dhe ekran me madhësi 4.5 inç që ofron rezolucion 854 x 480 pikselë. Xhiron pamje me rezolucion deri në 1920 x 1080 pikselë. Ndër funksione tjera përfshin auto-start, senzor G, detektim, opsion parkimi, regjistrim zanor. Ka ndërfaqe miniUSB, slot për kartelë microSD me kapacitet deri në 64GB, port USB 2.0, si dhe altoparlant dhe mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
4.5
EAN:
8594181741804
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVIMR150NV
Lansuar:
14. 11. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Ngjyra:
Hirtë
Përmasat mm:
310 x 86 x 39
Pesha g:
215
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
120
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE