Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Navitel R700, për makinë

Kodi i produktit:
275502
Aspekt 169:
Kodi:
CAMNAVIMR700
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë FULL HD dhe ka kënd shikimi 170 shkallë. Përfshin ndërfaqe miniUSB, slot për kartelë microSD me kapacitet deri në 64GB, WiFi. Ka çelës harte për 47 shtete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
2
Dual:
EAN:
8594181741682
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVIMR700
Lansuar:
14. 11. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
2000000
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Teknologjia:
Mini USB, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE