Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Mio MiVue 731, e zezë

Kodi i produktit:
271134
Apertura maksimale e lentes:
2
Lansuar më:
27. 9. 2019
Teknologjia:
Mini USB
Shtrirja maksimale °:
130
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue 731 është një kamerë e lehtë dhe kompakte e makinës, që jep pamjet me të vërtetë të detajuara në rezolucion Full HD. Këto të shtëna më pas mund të jenë të dobishme në çdo kohë për të zgjidhur një numër situatash të diskutueshme që mund t'ju ndodhin ndërsa jeni në rrugë, apo edhe thjesht duke qëndruar në automjetin tuaj. MiVue regjistron video me cilësi të lartë me audio dhe video të shkëlqyera Full HD. Me cilësi Full HD dhe hapje të shkëlqyeshme f2.0, ju lehtë mund të vini re të gjitha elementet thelbësore të regjistrimit tuaj - edhe gjatë natës. Përveç kësaj, të gjitha të shtënat janë kapur duke përdorur teknologjinë H.264, duke i bërë ato më të vogla në madhësi. Përveç Full HD, do të vlerësoni gjithashtu këndin e gjerë të shikimit. Një kënd i gjerë prej 130 ° siguron që të mos ju mungojë asnjë veprim para makinës tuaj, vërtet në një zonë të gjerë. Të gjitha imazhet e regjistruara mund të shihen më pas në ekranin 2.7 inç në të cilin mund të ndryshoni me lehtësi të gjitha cilësimet. Ndërfaqja: slot për kartë microSD me kapacitet deri në 128 Gb. Ka bateri të integruar 240 mAh. Dimensionet e kamerës janë 51.6 x 84.3 x 31.38 mm dhe peshon 79.4 g. I përfshirë është një mbajtës i kthyeshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
2.7
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
128
Lansuar më:
27. 9. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
79,4
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
130
Teknologjia:
Mini USB
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE