Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Navitel NR200 NV

Kodi i produktit:
272360
Aspekt 16:9:
Lansuar më:
11. 10. 2019
Shtrirja maksimale °:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
2
EAN:
8594181741477
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVINR200NV
Lansuar më:
11. 10. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking::
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
120
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE