Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Navitel R1050, e zezë

Kodi i produktit:
275499
Besueshmëria:
100 %
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale °:
165
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

R1050 është një kamerë kompakte që ndërthur funksionet e një VCR, shpejtësuesit digjital dhe GPS. Me antenën e integruar GPS dhe bazën e të dhënave të azhurnuar, shoferi merr informacione të rëndësishme dhe të azhurnuara në lidhje me kamerat e trafikut në rrugë, zonat potencialisht të rrezikshme dhe shumë më tepër. Sistemi inteligjent i jep shoferit paralajmërime vizuale dhe të dëgjueshme që aktivizohen 450 m para vendosjes së kamerës ose kufizime të tjera të komunikimit. Pajisja regjistron video Full HD (1920 x 1080) me 30 korniza për sekondë dhe falë optikës së përparuar SONY IMX323 dhe këndit pamor panoramik 165 °, kamerë mund të regjistroj video me cilësi të lartë pa marrë parasysh kushtet e mjedisit. Ndërfaqet: miniUSB, slot i kartelës microSD (deri në 64GB), altoparlant, mikrofon, furnizimi me energji përmes USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëvizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
1.2
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Lansuar më:
14. 11. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet Parking:
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
98
Prodhuesi:
Navitel
Raport 169:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
165
Teknologjia:
Mini USB, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE