Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Navitel R400 NV

Kodi i produktit:
275501
Aspekt 169:
Lansuar:
14. 11. 2019
Shtrirja maksimale °:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 30fps

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë për makinë ka ekran me përmasa 2.7 inç dhe ofron rezolucion Full HD 1920 x 1080 pikselë. Kapaciteti i kartave të memories arrin deri në 64GB. Ka përmasa 85 x 49 x 30mm dhe peshon 55 g. Ka ndërfaqe mini-USB, senzor G, senzor për lëvizje. Video-kompresimi bëhet në format H.264, MOV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
2.7
EAN:
8594181741514
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVIMR400NV
Lansuar:
14. 11. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
85 x 49 x 30
Pesha g:
55
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 30fps
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
120
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE