Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Navitel R600

Kodi i produktit:
258840
Aspekt 169:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë për makinë ofron rezolucion Full HD 1920 x 1080 pikselë. Ka ekran 2'' TN me kënd shikimi 170 shkallë. Përfshin poashtu senzor G, opsion parkimi, opsion nate dhe mbështet formatin e videos H.264. Kamera poashtu mundëson regjistrimin e zërit përmes mikrofonit. Nëse ësht e kyqur atëhere ndezet automatikisht pasi makina të ndezet. KA slot për kartë microSD 256GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
2
EAN:
8594181740159
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
256
Kodi:
CAMNAVIMR600
Lansuar:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni i imazheve Mpx:
12
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Teknologjia:
Mini USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE