Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë Forever VR-140

Kodi i produktit:
275992
Aspekt 169:
Besueshmëria:
100
Detektim të lëviizjes:
EAN:
5900495775320
Fotografi digjitale:

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Forever është një prodhues i njohur i llojeve të ndryshme të elektronikës. Tani ju sjell kamerën e saj të makinës e quajtur VR-140. Kamera ju lejon të regjistroni, ruani dhe luani materialin e grumbulluar. Produkti është i pajisur me shumë karakteristika të tilla si: regjistrimi i zërit dhe një kamerë që kap foto me cilësi, një detektor lëvizjeje që ndizet automatikisht kur lëviz para lentes. Falë Timestamp mund të shtojë datën dhe kohën aktuale të regjistrimit. Përveç kësaj, të gjitha materialet e mbledhura mund të shihen menjëherë në VCR pa pasur nevojë të lidhni kamerën me një pajisje tjetër. Jepini vetes dhe të afërmve tuaj një udhëtim të sigurt dhe të qetë me markën Forever.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100
Detektim të lëviizjes:
EAN:
5900495775320
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
32
Kodi:
CAMCARVR-140
Lansuar:
21. 11. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Forever
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1280 x 720
Shtrirja maksimale °:
120

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE