Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë Mio MiVue 786 WiFi, zezë

Kodi i produktit:
225155
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Teknologjia:
AV, WiFi
Shtrirja maksimale [°]:
140
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
203.50 
Ju kurseni : 24.00   (12%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videokamera e mirë, lehtë dhe kompakte me regjistrim Full HD në 30 fps. Përveç rezolucionit Full HD, kamera gjithashtu përmban modalitetin e natës, ka kënd të gjerë prej 140 °, shkëlqim f1.8, sensor G, paralajmërim me zë dhe ekran me prekje 2.7 ". Ofron mbështetje për krijimin e imazheve të qëndrueshme, gjithashtu do të vlerësoni GPS, Radar Detection dhe ADAS. Ka portë për microSD deri në 128 GB. Është kopatibil me MiVue A20. Përmasat e paisjes janë 52.5 x 87.8 x 31.9 mm dhe peshon 100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Apertura minimale e lentes:
1.8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
EAN:
4713264280083
Ekran me prekje (touch):
Formati i kompresimit të videove:
H.264
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
5415N5680013
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
87,8 x 52,2 x 31,9
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
AV, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë Mio MiVue 786 WiFi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE