Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë e mbikëqyrjes Uniview IPC322LR3-VSPF40-D

Kodi i produktit:
262391
Antivandal:
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
Shikimi °:
87
Senzori:
1/2,7" CMOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë digjitale është e dizajnuar për mbikëqyrje gjatë natës dhe ditës. Ka lente 4mm, filtër IR LED 30 m dhe kompresion H.256 që në mënyrë të dukshme redukton rrjedhjen e të dhënave dhe ruan kapacitetin e ruajtjes. Ka rezolucion 1920 x 1080 pikselë. Përfshin ndërfaqe 10/100M Base-TX Ethernet. Ka certifikim sipas standardit IP67 që e bën të përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe mbrojtje IK10 që e mbron nga dëmtimet vandale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Antivandal:
Besueshmëria:
100 %
Çertifikim IP:
IP67
Dizajni i kamerës:
Fixed Dome
Funksione:
Detektim të lëvizjeve
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Imazhe në sekondë:
25
Kodi:
IPC322LR3-VSPF40-D
Kompresim të videove:
H.264, H.265, MJPEG
LAN:
Lansuar:
8. 6. 2019
Lloji i kamerës:
Jashtëm
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
Jo
Numri i pamjeve të shfaqura:
2
Objektiv:
4mm
Pamje në errësirë ndriçim IR:
30m
PoE:
Prodhuesi:
Uniview
Rezolucioni:
1920 x 1080
Senzori:
1/2,7" CMOS
Shikimi °:
87
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
WDR:
Digjital

Bashkangjitja Kamerë e mbikëqyrjes Uniview IPC322LR3-VSPF40-D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE