Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë e mbikëqyrjes Uniview IPC322LR3-VSPF40-D

Kodi i produktit:
262391
Antivandal:
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
Shikimi °:
87
Senzori:
1/2,7" CMOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë digjitale është e dizajnuar për mbikëqyrje gjatë natës dhe ditës. Ka lente 4mm, filtër IR LED 30 m dhe kompresion H.256 që në mënyrë të dukshme redukton rrjedhjen e të dhënave dhe ruan kapacitetin e ruajtjes. Ka rezolucion 1920 x 1080 pikselë. Përfshin ndërfaqe 10/100M Base-TX Ethernet. Ka certifikim sipas standardit IP67 që e bën të përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe mbrojtje IK10 që e mbron nga dëmtimet vandale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Antivandal:
Besueshmëria:
100 %
Çertifikim IP:
IP67
Dizajni i kamerës:
Fixed Dome
Funksione:
Detektim të lëvizjeve
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Imazhe në sekondë:
25
Kodi:
IPC322LR3-VSPF40-D
Kompresim të videove :
H.264, H.265, MJPEG
LAN:
Lansuar:
8. 6. 2019
Lloji i kamerës:
Jashtëm
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
Jo
Numri i pamjeve të shfaqura:
2
Objektiv:
4mm
Pamje në errësirë ndriçim IR:
30m
PoE:
Prodhuesi:
Uniview
Rezolucioni:
1920 x 1080
Senzori:
1/2,7" CMOS
Shikimi °:
87
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
WDR:
Digjital

Bashkangjitja Kamerë e mbikëqyrjes Uniview IPC322LR3-VSPF40-D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE