Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon Legria HF R806, e bardhë

Kodi i produktit:
205864
Apertura maksimale e lentes:
4,5
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Zmadhim digjital:
1 140
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

305.50 
Ju kurseni : 44.00   (14%)
261.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video kamerë Canon Legria HF R806, e lehtë, kompakte si dhe shumë e mirë. Kjo video kamerë është e përkryer për të kapur të gjitha përvojat interesante të jetës suaj. Kamera është e lehtë për tu përdorur përmes ekranit për prekje, falë teknologjisë së fuqishme, me zmadhim HD dhe tingull superior ju keni të garantuar xhirimin më të mirë të mundshëm. Video kamera ka zmadhim deri 57x, ashtu që mund të zmadhoni cilin do objekt që ju intereson, kudo që ai ndodhet. Ka sistem inteligjent të baterisë me kohë maksimale të përdorimit deri në 3 orë e 15 minuta. Dimensionet e kamerës janë 53 x 58 x 116 dhe peshon 235 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
4,5
Apertura minimale e lentes:
1,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
4,85
EAN:
8714574647999
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
89,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
1960C013
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat (mm):
53 × 58 × 116
Pesha [g]:
235
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 280 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
1 140
Zmadhim optik:
57

Bashkangjitja Kamerë Canon Legria HF R806 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE