Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon Legria HF R806, e zezë + seti i kabllove dhe mbushës

Kodi i produktit:
207850
Apertura maksimale e lentes:
4,5
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Zmadhim digjital:
1 140
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

348.50 
Ju kurseni : 63.00   (18%)
285.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë ka një rezolucion Full HD. Posedon një ekran LCD me teknologjinë Touch Screen. Kjo pajisje falë formës dhe peshës është mjaft efikase dhe lehtë e përdorueshme. Kjo kamerë ka përshtatshmëri me këto kartela të memories Flash Air, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e kësaj kamere janë: 53 x 58 x 116 mm dhe peshon vetëm 235 gr. Kapaciteti i memories së kësaj kamere është 4 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
4,5
Apertura minimale e lentes:
1,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
4,85
EAN:
8714574648859
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
89,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
1960C015
Lansuar:
21 Shkurt 2017
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
53 × 58 × 116
Pesha [g]:
235
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 280 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
1 140
Zmadhim optik:
57

Bashkangjitja Kamerë Canon Legria HF R806 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE