Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon Legria HF R86

Kodi i produktit:
205865
Apertura maksimale e lentes:
4,5
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Zmadhim digjital:
1 140
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

395.50 
Ju kurseni : 46.00   (12%)
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera LEGRIA HF R86 është e lehtë dhe kompakte. Kjo video kamerë është një shoqërues i përkryer për xhimirin e përvojave interesante jetësore. Kamera ka numër të madh të teknologjive për fotografi të mira dhe tinguj cilësor që i bën lehtë të shpërndahen tek pajisjet tjera dhe është shumë e lehtë për përdorim. Video kamera është një lehtësues për të ndarë përvojat dhe ngjarjet me miqtë. Mbështet teknologjitë si Wi-Fi dhe NFC. Ka mundësi të kontrollimit manual apo digjital. Dimensionet e saj janë 53 x 58 x 115 dhe peshon 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
4,5
Apertura minimale e lentes:
1,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
4,85
EAN:
8714574648026
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
89,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
1959C014
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
53 × 58 × 116
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 280 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
1 140
Zmadhim optik:
32

Bashkangjitja Kamerë Canon Legria HF R86 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE