Kamerë Canon Legria HF R88

Kodi i produktit:
205867
Apertura maksimale e lentes:
4,5
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Zmadhim digjital:
1 140
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

425.50 
Ju kurseni : 71.00   (17%)
354.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video kamera Canon Legria HF R88 ka senzor CMOS, një diagonale 1/4.85 dhe fuqi zmadhuese optike 32x dhe digjitale 1140x. Gjatësia e fokusit prej 2.8 deri 89.6 mm, f1.8 dhe hapje deri F4.5. Fotografi stabile me formën e avancuar Dynamic. DIGIC DV 4 me shpejtësi efektive dhe të zhdukje të zhurmës. Mbështet teknologjinë për njohje të fytyrës. Kamera me tipare të rrotullimit të ekranit si dhe LCD me prekje dhe diagonale 3". Kamera gjithashtu përmban një memorie të shpejtë me 16GB. Dimensionet e saj janë 53 x 58 x 116 dhe peshon 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
4,5
Apertura minimale e lentes:
1,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
4,85
EAN:
8714574648002
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
89,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
1959C012
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
53 × 58 × 116
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 280 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mini HDMI, mini USB, kufje, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
1 140
Zmadhim optik:
32

Bashkangjitja Kamerë Canon Legria HF R88 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE