Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për shtëpi Sony HDR-CX240

Kodi i produktit:
145808
Apertura maksimale e lentes:
1,9
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Zmadhim digjital:
320
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia:
Micro HDMI, USB 2.0, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video kamera Sony HDR-CX240 peshon pak dhe është shumë e lehtë për ta marrë me vete kudo. Video kamera është shumë e lehtë të përdoret për xhirim, duke bërë kështu ta shijoni dhe shpërndani video dhe fotografi. Xhirime të përsosura si dhe kartelë opsionale të memories. Disa kamera digjitale kanë ndërtim më të avancuar. Gjatë ecjes shumica e kamerave nuk japin imazhe të qarta për shkak të vibrimeve, për këtë arsye Sony ka hedhur në treg kamerën që ka stabilizim optik të imazheve, ashtu që mos të vërehen vibrimet gjatë ecjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,9
Apertura minimale e lentes:
4
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
5,8
EAN:
4905524969412
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
57
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,1
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
HDRCX240EB.CEN
Lansuar:
5 Shkurt 2014
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Micro, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
54 x 59,5 x 128
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 100 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro HDMI, USB 2.0, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zmadhim digjital:
320
Zmadhim optik:
27

Bashkangjitja Kamerë për shtëpi Sony HDR-CX240 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE