Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për shtëpi Sony HDR-PJ410

Kodi i produktit:
166436
Apertura maksimale e lentes:
4
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Zmadhim digjital:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia:
Micro HDMI, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
338.50 
Ju kurseni : 31.00   (9%)
307.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Sony HDR-PJ410 me teknologji të lartë si dhe kuptim të qartë të tipareve njerëzore është gur-themeli i performancës së përkryer Handycam. Sony është përqendruar në thjeshtësi dhe funksionalitet të mirë për të kapur natyrën e vërtetë të gjërave. Sony është angazhuar në stabilitetin e imazheve gjatë ecjes, pra vibrimeve. Imazhet tua do të kenë pamje të qarta dhe nuk do të prishet imazhi edhe gjatë zmadhimit të fotografive dhe ka fokus 26.8 mm, që mundëson pamje të gjerë të këndeve ashtu që kap edhe hapësira të mëdha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
4
Apertura minimale e lentes:
1,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
5,8
EAN:
4548736000605
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
57
Gjatësia minimale fokale [mm]:
1,9
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
HDRPJ410B.CEN
Lansuar:
31 Janar 2015
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
59,0 x 59,5 x 128
Pesha [g]:
235
Prodhuesi:
Sony
Projektor:
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 400
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 290 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro HDMI, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zmadhim digjital:
350
Zmadhim optik:
30

Bashkangjitja Kamerë për shtëpi Sony HDR-PJ410 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE