Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Sony HDR-CX625

Kodi i produktit:
185942
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Zmadhim digjital:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, NFC, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

567.50 
Ju kurseni : 61.00   (11%)
506.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Sony HDR-CX625 me teknologji të lartë si dhe kuptim të qartë të tipareve njerëzore është gur-themeli i performancës së përkryer Handycam. Sony është përqendruar në thjeshtësi dhe funksionalitet të mirë për të kapur natyrën e vërtetë të gjërave. Sony është angazhuar në stabilitetin e imazheve gjatë ecjes, pra vibrimeve. Imazhet tua do të kenë pamje të qarta dhe nuk do të prishet imazhi edhe gjatë zmadhimit të fotografive dhe ka fokus 26.8 mm, që mundëson pamje të gjerë të këndeve ashtu që kap edhe hapësira të mëdha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
4
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
5,8
Diametri i filterit [mm]:
46
EAN:
4548736021204
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
804
Gjatësia minimale fokale [mm]:
26,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
HDRCX625B.CEN
Lansuar:
24 Shkurt 2016
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Micro, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
57,5 x 66 x 130,5
Pesha [g]:
360
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 800
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 290 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, NFC, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zmadhim digjital:
350
Zmadhim optik:
30

Bashkangjitja Kamerë Sony HDR-CX625 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE