Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videokamerë Panasonic HC-V180EP-K, e zezë

Kodi i produktit:
190257
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i senzorit të imazhit:
BSI MOS
Zmadhim digjital:
150
Teknologjia:
AV, mini HDMI, USB 2.0
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
258.50 
Ju kurseni : 49.00   (19%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me videokamerën Panasonic HC-V180EP-K mund të shikoni video në rezolucion FullHD. Videokamera siguron cilësi të lartë të fotografive dhe videove. Rezolucioni maksimal i senzorëve të imazhit të videokamerës Panasonic HC-V180EP-K është 2.510.000p. Videokamera ka madhësi optike prej 50x, kurse madhësi digjitale prej 150x. Dimensionet e kësaj videokamere janë 53 x 59 x 116, ndërsa pesha e saj është 211g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
4,2
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
5,8
EAN:
5025232836796
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
103
Gjatësia minimale fokale [mm]:
2,06
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
HC-V180EP-K
Lansuar:
3 Maj 2016
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
BSI MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
53 × 59 × 116
Pesha [g]:
211
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 400
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 510 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mini HDMI, USB 2.0
Zmadhim digjital:
150
Zmadhim optik:
50

Bashkangjitja Videokamerë Panasonic HC-V180EP-K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE