Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blic Canon SpeedLite 470EX-AI

Kodi i produktit:
236743
EAN:
8714574657738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1957C006
Lansuar:
17. 5. 2018
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
528.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një goditje me cilësi të lartë dhe e fuqishme me kokë të kthyeshme dhe të anuar, funksion automatik AI, numër udhëzues 47 m dhe mbulim për lentet 24 deri 105 mm. Mbulimi për lentet 14 mm me përshtatës. Ai përmban një funksion plotësisht dhe gjysëm automatik AI-Bounce. Është i pajisur me një ekran LCD me matricë të ndritshme për vendosjen e lehtë. Mund të operohet nga distanca. Përfshihet një mini mbajtëse, përshtatës BA-E4 rebound dhe një çantë e butë. Speedlite 470EX-AI mund të aktivizohet në kamera jashtë përdorimit të këmbëzës optike. Kamerat EOS të pajisura me një transmetues të integruar Speedlite mund të ndezin blicin deri në 10 metra larg pa pasur nevojë për pajisje shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8714574657738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1957C006
Lansuar:
17. 5. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE