Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CAM Canon Legria HF G40

Kodi i produktit:
184399
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i kamerës:
Profesional
Zmadhim digjital:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
HDMI, mikrofon, mini USB, port hyrës RCA, kufje, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,318.50 
Ju kurseni : 120.00   (9%)
1198.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me videokamerën Canon Legria HF G40 mund të shikoni video në rezolucion FullHD 1080p. Videokamera ka shumë karakteristika profesionale dhe kontrollim manual. Rezolucioni maksimal i sensorëve të imazhit të videokamerës Canon Legria HF G40 është 2.910.000p. Videokamera ka madhësi optike prej 20x dhe madhësi digjitale prej 400x. Dimensionet e kësaj videokamere janë 115 x 84 x 231mm, ndërsa pesha e saj është 900g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
2,8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3,5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,84
Diametri i filterit [mm]:
58
EAN:
8714574633534
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
73,4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3,67
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
1005C006AA
Lansuar:
29 Janar 2016
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS PRO
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
115 × 84 × 231
Pesha [g]:
900
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 230 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 910 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
HDMI, mikrofon, mini USB, port hyrës RCA, kufje, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
400
Zmadhim optik:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE