Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon Legria HF G26

Kodi i produktit:
236745
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i kamerës:
Profesional
Zmadhim digjital:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mikrofon, mini HDMI, mini USB 2.0, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

929.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale Canon Legria HF G26 siguron performancë të lartë optike dhe cilësi të shkëlqyeshme të imazhit. Me harduer të fuqishëm (sensor HD CMOS, procesor DIGIC DV4 dhe stabilizim imazhi inteligjent 5-këndësh) ju do të shkrepni imazhe autentike me ngjyra të bukura dhe detajizime fantastike. G26 ka rezolucion Full HD dhe lente me kënd të gjerë gjë që ju mundëson të bëni fotografi të mahnitshme dhe të mprehta. Kjo kamerë ka ekran 3" me prekje, e cila është ideale për shikim të këndshëm dhe shumë të saktë. Posedon dy porte për karta të memories, der në 64 Gb.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Apertura minimale e lentes:
2.8
Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
3
Diagonalja e skanimit 1xx inç:
2.84
Diametri i filterit mm:
58
EAN:
8714574656151
Ekran me prekje touch:
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale mm:
73,4
Gjatësia minimale fokale mm:
3,67
Incizues zëri:
Kodi:
2404C006
Lansuar:
17. 5. 2018
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS PRO
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
115 x 84 x 231
Pesha g:
880
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
460000
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
2 910 000
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (50fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mikrofon, mini HDMI, mini USB 2.0, kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
400
Zmadhim optik:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE