Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon Legria HF G26 + Power kit

Kodi i produktit:
236746
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS PRO
Zmadhim digjital:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Teknologjia:
AV, mikrofon, mini HDMI, mini USB 2.0, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

971.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale Canon Legria HF G26 siguron performancë të lartë optike dhe cilësi të shkëlqyeshme të imazhit. Me harduer të fuqishëm (sensor HD CMOS, procesor DIGIC DV4 dhe stabilizim imazhi inteligjent 5-këndor), siguron imazhe shumë autentike. G26 ka rezolucion Full HD dhe lente me kënd të gjërë, mund të bëni fotografi të mahnitshme dhe të mprehta. Kjo kamerë ka ekran 3" me prekje, e cila është ideale për shikim të këndshëm dhe shumë të saktë. Posedon dy porte për karta të memories, der në 64 Gb.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Apertura minimale e lentes:
2.8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.84
Diametri i filterit [mm]:
58
EAN:
8714574657172
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
73,4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3,67
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
2404C010
Lansuar:
17. 5. 2018
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS PRO
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
115 x 84 x 231
Pesha [g]:
880
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit LCD:
460000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 910 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (50fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, mikrofon, mini HDMI, mini USB 2.0, kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Zmadhim digjital:
400
Zmadhim optik:
20

Bashkangjitja Kamerë Canon Legria HF G26 + Power kit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE