Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videokamerë JVC GC PX100

Kodi i produktit:
145581
Apertura maksimale e lentes:
1,2
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Teknologjia:
Mini HDMI, port hyrës RCA, USB, WiFi
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

898.50 
Ju kurseni : 160.00   (18%)
738.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me videokamerën JVC GC PX100 mund të inçizoni video në rezolucion Full HD. Videokamera ka shumë karakteristika porfesionale dhe kontrollim manual. Rezolucioni maksimal i senzorëve të imazhit të videokamerës JVC GC PX100 është 12 milion piksela. Videokamera ka madhësi optike prej 10x. Dimensionet e kësaj videokamere janë 110 x 76 x 183mm, ndëra pesha e saj është 625g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,2
Apertura minimale e lentes:
1,2
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4975769408717
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
4975769408717
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
110 x 76 x 183
Prodhuesi:
JVC
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Mini HDMI, port hyrës RCA, USB, WiFi
Zmadhim optik:
10

Bashkangjitja Videokamerë JVC GC PX100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE