Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videokamerë Sony FDR-AX33

Kodi i produktit:
171329
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i kamerës:
Profesional
Zmadhim digjital:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia:
HDMI, micro USB, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

685.50 
Ju kurseni : 101.00   (15%)
584.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videokamera Sony FDR-AX33 është videokamerë e cilësisë shumë të lartë, katër herë më e pastër sesa videokamerat me rezolucion FullHD. Peshon pak dhe është e lehtë për t’u mbajtur. Me këtë videokamerë ju mund të shijoni video të mrekullueshme 4K dhe fotografi me rezolucion të lartë të cilat pasqyrohen në projektorin e integruar. Videokamera Sony FDR-AX33 ka zmadhim optik prej 10x, kurse zmadhim digjital prej 120x. Dimensionet e kësaj videokamere janë 75 x 78,5 x 155 mm dhe peshon 700 g. Gjithashtu kamera është e pajisur me WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
3,4
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
Diametri i filterit [mm]:
52
EAN:
4548736010062
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
38
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3,8
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
FDRAX33B.CEN
Lansuar:
8 Maj 2015
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
75 x 78,5 x 155
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
8 290 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
HDMI, micro USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zmadhim digjital:
120
Zmadhim optik:
10

Bashkangjitja Videokamerë Sony FDR-AX33 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE