Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videokamerë Sony HDR-CX900E

Kodi i produktit:
151083
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Zmadhim digjital:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia:
AV, HDMI, micro USB, mikrofon, kufje, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,858.50 
Ju kurseni : 217.00   (12%)
1641.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 136.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videokamera Sony HDR-CX900E është videokamerë e cilësisë shumë të lartë, katër herë më e pastër sesa videokamerat me rezolucion FullHD. Peshon pak dhe është e lehtë për t’u mbajtur. Me këtë videokamerë ju mund të shijoni video të mrekullueshme 4K dhe fotografi me rezolucion të lartë të cilat pasqyrohen në projektorin e integruar. Videokamera Sony HDR-CX900E ka zmadhim optik prej 12x, kurse zmadhim digjital prej 120x. Dimensionet e kësaj videokamere janë 81 x 83,5 x 196,5 mm dhe peshon 790 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,5
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3,5
Diametri i filterit [mm]:
62
EAN:
4905524968941
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
111,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
9,3
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
HDRCX900EB.CEN
Lansuar:
6 Maj 2014
Lloji i kamerës:
Profesional
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
81 x 83,5 x 196,5
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
14 200 000
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
AV, HDMI, micro USB, mikrofon, kufje, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zmadhim digjital:
160
Zmadhim optik:
12

Bashkangjitja Videokamerë Sony HDR-CX900E edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE