Apple
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey

Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey

Garancioni: 1 vit Kodi:
1,185.00 €
999.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 925.00 €
Ju kurseni 186.00 €
-16%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 83.25 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
06 qershor 2023 - 07 qershor 2023
Kosovë, të tjera
07 qershor 2023 - 08 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Gjenerata e re e MacBook Air nga Apple është një revolucion i vërtetë për sa i takon performancës së këtij laptopi kompakt. Ai ofron të gjitha tiparet dhe veçoritë tuaja të preferuara, por performanca është në një nivel tjetër. Me MacBook Air të ri, ju mund të redaktoni video me rezolucion të lartë e po ashtu të përfitoni nga aplikacionet profesionale.

Pra, ky model revolucionar Apple MacBook Air vjen me procesorin e Apple M1, procesor grafik 7-bërthamor dhe motorin Neural Engine 16-bërthamor. Procesori plotësohet me 8 GB memorie RAM. Ekrani Retina ka diagonale 13.3" IPS dhe rezolucion prej 2560 × 1600 px, me teknologji True Tone dhe gamë të gjerë ngjyrash (P3). Një hard disk 256 GB SSD është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit.

Pastaj laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x Thunderbolt / USB 4, kamerë FaceTime HD, Touch ID, panel të prekjes Force Touch, lidhës audio 3.5 mm, tastierë Magic dhe konstruksion alumini. Vjen me sistemin operativ macOS Big Sur.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i hard disqeve :
1
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Tastierë me ndriçim:
Po
Thunderbolt:
Po
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Po
Pa taste numerike:
Po
Mbështetje për Power Delivery:
Po
Mbështetje për DisplayPort:
Po
Drive optik:
Jo
Kapacitet i SSD [GB]:
256
Lloji i procesorit:
Apple, M1
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Lloji i hard diskut:
SSD
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Lartësia [mm]:
16.1
Lloji i kartelës së rrjetit:
WLAN, E integruar
Diagonalja e ekranit ["]:
13.3
Jetëgjatësia e parashikuar e baterisë [h]:
18
Pesha [kg]:
1.29
Lloji i ekranit:
Retina
Gjerësia [mm]:
304.1
Trashësia [mm]:
212,4
Standardet e Wi-Fi:
a/b/g/n/ac/ax
Ngjyra:
Space Grey
Sistemet operative:
Apple Mac OS Big Sur
Versioni i Bluetooth:
v5.0
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Materiali:
Alumin
EAN:
194252056370
1

1 Vlerësime

samir 16.3.2023 10:32 e pasdites
Prodhim i vitit 2020
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey
999.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo