1 / 4
E shitur
Foto e Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë
Foto e Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë
Foto e Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë
Foto e Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë

Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
49.50 €
38.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.63 €
Ju kurseni 11.00 €
-23%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Udhëtoni rehatshëm me laptopin tuaj! Çantë shumë e qëndrueshme HP Active. Kjo çantë është e pajisur me vend të posaçëm për laptop deri në 15.6 ”. Shtresa rezistente nda ujit e mbron pajisjen tuaj nga shiu i papritur. Mund të shkoni thuajse kudo. Rripat e shpatullave të rregullueshme për frymëmarrje, të rehatshme dhe xhepat shtesë për pajisje të tjera të nevojshme dhe sende personale do t'ju ndihmojnë gjithashtu të udhëtoni shumë rehat.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1LU22AA
Pesha kg:
0.52
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
190781611875
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë
38.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo