E shitur
Foto e Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët
Foto e Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët
Foto e Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët

Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.50 €
14.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.29 €
Ju kurseni 23.00 €
-62%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.


Kjo çantë shpine Lenovo B210 për laptopë me diagonale deri në 15.6 ", është bërë nga një material i papërshkueshëm nga uji. Çanta ofron një hapësirë të brendshme për laptop dhe shumë sende të tjera duke përfshirë libra ose karikues. Ajo ka një numër të xhepave të brendshëm. Ndarja kryesore mbyllet me zinxhirë. Dy shirita të shpatullave përdoren për bartje, ekziston edhe një lak mbajtës gjithashtu.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Madhësia maksimale e laptopit ["]:
15.6
Lloji:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Ngjyra:
E hirtë e errët
Për përdorim:
Laptop
Kodi i prodhuesit:
GX40Q17225
Vendi i prodhimit:
China
Materiali:
poliester
EAN:
1919996847508
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët
14.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo