Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Apple AirPods Pro (2021), të bardha

Kodi i produktit:
330357
Besueshmëria:
100 %
Mikrofoni:
Integruar
Provedení sluchátek MP:
Do uší, Špunty
Prodhuesi:
Apple
Připojení sluchátek MP:
Bluetooth

Si të porosisim në Gjirafa50?

328.50 
Ju kurseni : 47.00   (14%)
281.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni një adhurues i vërtetë i muzikës, duhet të keni dëgjueset Apple AirPods Pro (2021). Ato përmbushin kërkesat më të vështira dhe sigurojnë një ndërtim të qëndrueshëm të mbizotëruar nga teknologjitë për tingull të përsosur. Dëgjueset janë të pajisura me teknologji aktive të anulimit të zhurmës së ambientit. Mikrofoni në pjesën e jashtme të tyre shtyp tingujt e ambientit, por efikasiteti i përsosur sigurohet nga mikrofoni i dytë, i cili ndodhet brenda secilës dëgjuese dhe siguron shtypjen e tingujve të padëshiruar nga brenda veshit. Kombinuar me teknologjinë përshtatëse të barazimit, e cila vazhdimisht e përshtat zërin në formën e veshit, mund të shijoni përvojën më të pastër muzikore me zero ndërhyrje. Apple AirPods Pro (2021) do t'ju mahnisin plotësisht me tingullin rrethues që ju rrethon nga të gjitha anët. Falë teknologjisë së pozicionimit dinamik të tyre, dëgjueset sigurojnë shpërndarjen e saktë të secilit tingull nga drejtimi i duhur, në mënyrë që tingulli i përgjithshëm që rezulton të jetë sa më i mirë. Apple AirPods Pro (2021) janë të jashtëzakonshme në çdo mënyrë. Jo vetëm që ofrojnë teknologji perfekte të shtypjes së zhurmës, por ato gjithashtu ju ofrojnë një modalitet për situatat kur, përkundrazi, ju duhet të perceptoni rrethinën tuaj. Për ta aktivizuar, mbani kronometrin dhe papritmas mund të dëgjoni qartë tingujt nga rrethina juaj pa pasur nevojë t'i nxirrni dëgjueset nga veshët. Një tipar i madh është funksioni i përforcimit të zërit, të cilin mund ta përdorni për thirrje personale në një mjedis të zhurmshëm. Dëgjueset zgjedhin automatikisht zërin e palës tjetër dhe e përforcojnë atë në mënyrë që të dëgjohet qartë edhe në zhurmën e ambientit. AirPods Pro kanë formë konike për ergonominë më të mirë të mundshme. Ato futen në veshin tuaj si një dorezë dhe falë vrimave të vendosura me mend, të cilat shërbejnë për të barazuar presionin, ndodh lehtë që të harroni plotësisht praninë e tyre. Mbrojtëset prej silikoni, të cilat janë të disponueshme në tre madhësi, mbyllin në mënyrë të përkryer çdo vesh për përvojën më të mirë të mundshme muzikore. Pavarësisht nga përmasat e tyre kompakte, dëgjueset janë fjalë për fjalë të mbushura me teknologji. Zemra e tyre është çipi me dhjetë bërthama Apple H1, i cili kujdeset për funksionimin e saktë të të gjitha teknologjive, i cili çon në zë të përsosur në çdo aspekt. Një bonus i mirë është kontrolli duke përdorur një senzor presioni të vendosur në to. Ju gjithashtu do të vlerësoni rezistencën ndaj djersës dhe ujit, kështu që nuk keni pse të kufizoheni në asnjë mënyrë. Sigurisht, ekziston teknologjia Bluetooth 5.0, e cila siguron një lidhje të qëndrueshme dhe plotësisht të lirë me pajisjet Apple. Nuk do të ishte e mundur pa një qëndrueshmëri të gjatë, prandaj AirPods Pro janë të pajisura me një bateri e cila, në kombinim me një kuti praktike karikimi, siguron energji për më shumë se 24 orë dëgjim. Përmasat e dëgjueseve janë: 21.8 x 30.9 x 24 mm, pesha: 5.4 g. Pesha e kutisë së karikimit është 45.6 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bllokim të zhurmave:
EAN:
194252721384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MLWK3ZM/A
Koha e përllogaritur e qëndrueshmërisë deri në orë:
4.5
Koha e përllogaritur e qëndrueshmërisë me kuotën e kutisë së orës;:
24
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mbrojtje IPX:
IPX4
Menuja nga:
19. 10. 2021
Mikrofoni:
Integruar
Ngjyra:
Bardhë
Opsionet e karikimit:
Lightning
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Mbrojtëse karikuese
Připojení sluchátek MP:
Bluetooth
Prodhuesi:
Apple
Provedení sluchátek MP:
Do uší, Špunty
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE