Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple 20W USB-C Power Adapter

Kodi i produktit:
638227app
Dizajnuar për:
Celular, kufje, tablet
EAN:
194252157022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Lidhësit:
USB-C

Si të porosisim në Gjirafa50?

30.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.50 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një karikues i fuqishëm 20W, i cili përdoret për karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Është i pajtueshëm me çdo pajisje USB-C, por për një performancë optimale të karikimit, Apple rekomandon përdorimin e tij me iPad Pro 11'' ose iPad Pro 12,9'' (gjenerata e tretë). Ai gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, kufje, tablet
EAN:
194252157022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Lidhësit:
USB-C
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve USB:
1
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE