Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Apple USB-C, 20W, i bardhë (bulk)

Kodi i produktit:
327976
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, kufje, tablet
EAN:
1942521570222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karikues i fuqishëm 20W USB - C Apple përdoret për karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë dhe në lëvizje. Është në përputhje me çdo pajisje USB-C, por për performancën optimale të karikimit, Apple rekomandon përdorimin e tij me iPad Pro 11-inç ose iPad Pro 12.9-inç (gjenerata e 3-të). Ai gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8 dhe më të ri. Vjen pa kabllo. Produkti vjen i paketuar në qese.

Vlerësimet

Dergesa eshte i ka kerku 5 dit per me ardhe.
Paketimi ka qene jo i mire, nuk ka qene ne kuti siq eshte ne Apple ,ka qene ne qese plastike. Produkti shume i mire.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, kufje, tablet
EAN:
1942521570222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MHJE3ZM/A
Konektory:
USB-C
Me paketim:
Jo
Menuja nga:
21. 9. 2021
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE