Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Tablet grafik XP-PEN Deco mini7 W, i zi

Kodi i produktit:
309294
Besueshmëria:
100 %
EAN:
0654913040907
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260,2
Kodi:
DCM7W

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 
Ju kurseni : 15.00   (13%)
104.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky tablet grafik ka tipare që ofrojnë mundësi për krijimin e punimeve profesionale. Stilolapsi me 8192 nivele të ndjeshmërisë siguron saktësi në vizatim. Përfshin 6 opsione të shkurta dhe Quick Dial për personalizimin e tyre. Përputhet me sistem Windows 10/8/7, Mac OS X 10.10 dhe më të lartë, Chrome OS 88.0.4324.109 dhe më të lartë. Ndër aplikacione ka: Adobe Photoshop, Illustrator, GIMP, Krita, Fire Alpaca, Blender dhe tjerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
0654913040907
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260,2
Kodi:
DCM7W
Lansuar:
30. 1. 2021
Lartësia [mm]:
162,2
Niveli i presionit:
8192
Pesha [g]:
330
Prodhuesi:
XP-PEN
Rezolucioni [LPI]:
5080
Trashësia [mm]:
9.3
Wireless:
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE