Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse dhe karikues Samsung Charging Dock për Note 8, e zezë

Kodi i produktit:
220642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Note8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EE-D3000BBEGWW
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni këtë karikues të mrekullueshëm me wireless për smartphone Samsung Galaxy Note dhe asgjë nuk do të ju ndalojë të shkruani email, të argëtoheni dhe të shikoni video në telefonin tuaj të mençur përderisa ai karikohet duke e vendosur atë horizontalisht ose vertikalisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Note8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EE-D3000BBEGWW
Lansuar:
31. 10. 2017
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE