Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse CellularLine për Samsung Galaxy S10e, me shkëlqim

Kodi i produktit:
257657
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një folie për xham të telefonit dhe vjen me një kualitet mëse të lartë. Ky produkt dallohet të jetë enkas për telefon të llojit Samsung Galaxy S10e. Vjen me një qëndrueshmëri të lartë dhe po ashtu ofron mbrojte për pajisjen tuaj telefonike nga gërvishtjet dhe impaktet e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SPFGALS10LT
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
CellularLine

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE