Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse CellularLine për Samsung G975 Galaxy S10+, me shkëlqim

Kodi i produktit:
257659
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një folie për xham të telefonit dhe vjen me një kualitet mëse të lartë. Ky produkt dallohet të jetë enkas për telefon të llojit Samsung Galaxy S10+. Vjen me një qëndrueshmëri të lartë dhe po ashtu ofron mbrojte për pajisjen tuaj telefonike nga gërvishtjet dhe impaktet e mundshme. Po ashtu mbështet lexuesin Ultrasonic të shenjave të gishtrinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SPCURVEDGALS10PL
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
CellularLine

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE