Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse për ekran ScreenShield për HUAWEI P20 Pro

Kodi i produktit:
266980
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folie mbrojtëse për ekran, e cila e mbron pajisjen tuaj nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtimet tjera të ngjajshme. Vendoset lehtësisht, nuk mbesin shenjat e gishtave si dhe është plotësisht transparente për të mos penguar pastërtinë e imazhit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Pro
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
HUA-P20PR-D
Lansuar:
9. 8. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE