Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie Mbrojtëse Screenshield, për CUBOT King Kong

Kodi i produktit:
260892
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Cubot King Kong

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Folia Mbrojtëse Screenshield vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron ekranin e telefonit tuaj nga dëmtimet e jashtme, dhe gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron tërë sipërfaqen e ekranit tuaj si dhe mbulon edhe gërvishtjet e krijuara tashmë. Mbrojtësi vjen për telefonat Cubot King Kong dhe aplikimi i tij është shumë i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Cubot King Kong
I përdorshëm me markat:
Cubot
Kodi:
CUB-KIKO-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE