Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për ASUS Zenfone Max Pro

Kodi i produktit:
251416
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus Zenfone Max Pro (ZB602KL)
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi:
ASU-ZB602KL-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më delikate për pajisjen tuaj, kështu që duhet të mbrohet nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe goditjet e ndryshme. ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe funksionet me prekje të pandërprerë janë një çështje e sigurt. Është e bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që siguron jetë të gjatë dhe është dizajnuar për ASUS Zenfone Max Pro

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus Zenfone Max Pro (ZB602KL)
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi:
ASU-ZB602KL-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE