Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për CUBOT Power

Kodi i produktit:
260891
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Cubot Power
I përdorshëm me markat:
Cubot

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është vendi më delikat në telefonin tuaj, prandaj duhet të mbrohet plotësisht nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe depozitimet e papastra. Folia ScreenShield është plotësisht transparente, e cila ruan ngjyrat dhe kontrollin prekës të telefonit. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta bëjë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Cubot Power
I përdorshëm me markat:
Cubot
Kodi:
CUB-POWER-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE