Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për Honor 7A

Kodi i produktit:
246419
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
HUA-HON7A-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është pjesa më delikate e telefonit, prandaj duhet të mbrohet plotësisht nga dëmtimet e mundshme. Kjo foli mbrojtëse është dizajnuar posaçërisht për celularët Honor 7A . Folia është 100% transparente dhe mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet dhe ofron qëndrueshmëri të plotë. Aplikimi i saj është shumë i thjeshtë dhe nuk lë fluska ajri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
HUA-HON7A-D
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE