Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Honor Play

Kodi i produktit:
246414
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor Play
I përdorshëm me markat:
Honor

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekani është vendi më delikat në telefonin tuaj, kështu që ju duhet ta mbroni atë nga dëmtimet, gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe abrazionet e ndryshme. Folia është e qartë në ngjyrë dhe nuk prodhon shtrembërim të ngjyrës kur aplikohet në ekran. Është krejtësisht e qetë, kontrolli prekës i telefonit mbetet i pandryshuar. Gjithashtu i përfshirë në kutinë është një leckë për pastrimin e ekranit, lëngun e aplikimit dhe një spatul plastike për të zhvendosur flluska kur vendosën. Aplikimi është shumë i lehtë dhe të gjithë mund ta trajtojnë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor Play
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
HUA-HONPLA-D
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE