Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për HUAWEI Nova 3

Kodi i produktit:
248173
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesë shumë delikate e telefonit tuaj, prandaj duhet të mbrohet në përputhje me rrethanat. Kjo është arsyeja pse ScreenShield vjen me një folie mbrojtëse që mbron telefonin tuaj nga dëmtimi, gërvishtjet dhe parandalon shenjat e gjurmëve të gishtave nëpër ekran. Aplikimi i saj është shumë i lehtë dhe të gjithë mund ta bëjnë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
HUA-NOVA3-D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE