Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Huawei Y5 (2019)

Kodi i produktit:
264357
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei 5Y 2019
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
HUA-Y519-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është pjesa më delikate e tij andaj ju duhet ta mbroni atë nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjëve dhe papastërtitë. Kjo folie mbrojtëse është e butë dhe plotësisht transparente. Aplikohet lehtë edhe nga fillestarët. Mirëpo paraprakisht, ekrani duhet të pastrohet me një leckë. Pastaj duhet të aplikohet lëngu dhe folia sipas ekranit. Në fund, duhet të ushtroni presion përgjatë saj përmes kartës së aplikimit në mënyrë që të shmangni fluskat e ajrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei 5Y 2019
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
HUA-Y519-D
Lansuar:
2. 7. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE