Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për iGET BlackView GA30

Kodi i produktit:
260880
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
IGET BlackVIew GA30
I përdorshëm me markat:
IGET

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është vendi më delikat në telefonin tuaj, prandaj duhet të mbrohet plotësisht nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe depozitimet e papastra. Folia ScreenShield është plotësisht transparente, e cila ruan ngjyrat dhe kontrollin prekës të telefonit. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta bëjë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
IGET BlackVIew GA30
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-BLVGA30-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE