Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për IGET Blackview GBV9500

Kodi i produktit:
251409
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Iget Blackview GBV9500
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV9500-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat për pajisjen tuaj, kështu që duhet të mbrohet nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe goditjet e ndryshme. ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe funksionet me prekje të pandërprerë janë një çështje e sigurt. Është e bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që siguron jetë të gjatë dhe është dizajnuar për IGET Blackview GBV9500.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Iget Blackview GBV9500
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV9500-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE