Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për IGET Blackview GBV9500

Kodi i produktit:
251409
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Iget Blackview GBV9500
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV9500-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat për pajisjen tuaj, kështu që duhet të mbrohet nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe goditjet e ndryshme. ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe funksionet me prekje të pandërprerë janë një çështje e sigurt. Është e bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që siguron jetë të gjatë dhe është dizajnuar për IGET Blackview GBV9500.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Iget Blackview GBV9500
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV9500-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE